8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
Weishi NO.1000, Kalibratie Tool Horloge Tool voor Mechanische/Automatische Horloges Polshorloge , ongebruikt, getest en werkend, B07BFRJGMK
Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1
Getest en werkend, ongebruikt doos beschadigdEQUATION - Mini Keramik 500W met bewegingssensor , B09D8FBBW7
MASTERTOP Mop Set and Cleaning Bucket, Floor Mop with 6 Microfibre Pads, Self-Cleaning Flat Mop for Dry and Wet geopende doos, ongebruikt
Master Top Wismop en emmer set met 5 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos, ongebruikt
Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ,ok; lichte gebruikssporen
Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ok, ongebruikt
Gebruikssporen, getest en werkend, Black+Decker PSA115B-QW 3.6 V, 1.5 Ah lithium battery sweeping broom, running time 30 min, for short pile carpets and hard floors, wireless, bagless, rechargeable, white, PSA115B, acrylic, 300 milliliters
Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J
Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J
Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black
Ongebruikt, volledig, enkele handgreep met 2 waterslang waterfilter kraan voor keuken badkamer, B07CHLFCZR
Ongebruikt, Messing Waterkraan G1/2in Wand-in Antiek Messing Kraan Wasmachine Enkele Koudwaterkraan voor Badkamer (14x11cm), B08C7YY52G
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, CECIPA Thor 2.0 I Uittrekbare keukenkraan met 2 sproeifuncties I RVS
Gebruikssporen, Solepearl Wastafelarmaturen eenhandsmengkraan badkamer, 360° draaibaar wastafelmengkraan voor badkamer, keramisch ventiel, koud en warm water, lak mat zwart
Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black
Plm 10 items, niet gecontroleerd, kan beschadigd, gebruikt, defect of ongebruikt zijn
2x Ongebruikt, niet getest , Axial Duct Fan Axial Duct Fan Axial Fan Spiral Duct Supply Air Exhaust Fan Diameter 160 mm , 4750492009321
Ongebruikt, Leekayer Luxe Badkamer wastafel Taps Goud Chroom Finish Enkele Handvat Waterval Kraan voor Bad 1 Gat Mount Lavatory Novelty Style
Lichte gebruikssporen, Leekayer Moderne badkamerkraan waterval enkele handgreep geborsteld nikkel wastafel mengkraan voor bad 1 gat montage toilet nieuwigheid stijl
Lichte gebruikssporen, Master Top Wismop en emmer set met 3 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos,