8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
Ongeopend, Voor Niet-geïsoleerde verbindingen, Dechengbao Ratchet krimpgereedschap 5,5-38 mm² (AWG10-2) voor open vatklemmen, B09GXXXYFC
Ongeopend, Voor Niet-geïsoleerde verbindingen, Dechengbao Ratchet krimpgereedschap 5,5-38 mm² (AWG10-2) voor open vatklemmen, B09GXXXYFC
Ongeopend, Voor Niet-geïsoleerde verbindingen, Dechengbao Ratchet krimpgereedschap 5,5-38 mm² (AWG10-2) voor open vatklemmen, B09GXXXYFC
Ongeopend ,ETEPON netwerkreparatiegereedschap, inhoud 104 elementen, professionele netwerkgereedschapsset met 50 aansluitingen en 50 afdekkingen geschikt voor doe-het-zelf, huishouden of fabriek (NC28), B07ZF7ZRFG
Ongeopend ,ETEPON netwerkreparatiegereedschap, inhoud 104 elementen, professionele netwerkgereedschapsset met 50 aansluitingen en 50 afdekkingen geschikt voor doe-het-zelf, huishouden of fabriek (NC28), B07ZF7ZRFG
Ongeopend ,ETEPON netwerkreparatiegereedschap, inhoud 104 elementen, professionele netwerkgereedschapsset met 50 aansluitingen en 50 afdekkingen geschikt voor doe-het-zelf, huishouden of fabriek (NC28), B07ZF7ZRFG
Ongebruikt, soldeerset met 4 helpende handen, 1 vergrootglas met LED, soldeerdraaddispenser, 3 extra soldeertips, 50g loodvrije soldeerdraad soldeerboutset, B098NBMVMQ
Ongebruikt, geopende doos, krimptang voor 0,50-2,50 mm² connectoren I, B08FZLQ61H
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt, lichte schade zie foto ,Kabin Kindle Quick Log Splitter - Manual Splitting Tool - Steel Chisel Tip Splits Firewood Easily & Safely , B07ZS2QDB3
Ongebruikt, ok,DWT-Germany 100013 3-delig Set lagers trekker set trekker gereedschap 2-armig 75 100 150 mm , B0749M3S2F
Ongebruikt, ok,DWT-Germany 100013 3-delig Set lagers trekker set trekker gereedschap 2-armig 75 100 150 mm , B0749M3S2F
Ongeopend, TooTaci , Chrome-Vanadium , Drill sizes: 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 17 mm, 18 mm, B07CVVZD9Y
Ongeopend, TooTaci , Chrome-Vanadium , Drill sizes: 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 17 mm, 18 mm, B07CVVZD9Y
Ongeopend, TooTaci , Chrome-Vanadium , Drill sizes: 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 17 mm, 18 mm, B07CVVZD9Y
Ongeopend, TooTaci , Chrome-Vanadium , Drill sizes: 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 17 mm, 18 mm, B07CVVZD9Y
Ongeopend, 17 verpakkingen met 12 stuks , TooTaci ; incl boorbit , B089Q2LCGP
2x La maison SAB, ongebruikt, 1 set = 6M gaas met 20 haken, B08D59L7GC
2x La maison SAB, ongebruikt, 1 set = 6M gaas met 20 haken, B08D59L7GC
Ongebruikt, VonHaus 17-delige SDS boor- & beitelset - compatibel met SDS Plus boorhamer - voor baksteen/beton - inclusief draagkoffer met schuimrubberen bekleding, B07HYBJQFB
Ongebruikt, beschadigde doos, Houtbewerkingsklem, Schroefklemset, Pijpklemmen Snelsluiting Metalen klemset, geschikt voor 26,5mm buis met schroefdraad ( niet inbegrepen) Snel vastdraaien 4 stuks, rood
Ongebruikt, Lonamate 349-Piece Multi-Purpose Accessory Set for Multifunctional Too,l Universal Accessories Easy for Cutting, Grinding, Polishing, Drilling and Engraving , B087QYMNQG
Ongebruikt, getest en werkend, DEXTER - Decoupeerzaag - 750 W - Elektrische decoupeerzaag - Max 100 mm - 3000 SPM - Snelwisselsysteem - 3 m kabel - voor hout, metaal en kunststof , B08P5N8N96
Ongebruikt, RÖHM Boormachine-schroef DPV maat 2, kaakbreedte 100 mm, 1 stuk, 863422, 27.2 x 15.2 x 6.3 centimeter , 4019208183695
MASTERTOP Mop Set and Cleaning Bucket, Floor Mop with 6 Microfibre Pads, Self-Cleaning Flat Mop for Dry and Wet geopende doos, ongebruikt
Master Top Wismop en emmer set met 5 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos, ongebruikt
Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ,ok; lichte gebruikssporen
Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ok, ongebruikt
ongebruikt, mDesign Bamboo Laundry Sorter - Foldable Laundry Basket with Removable Laundry Bag - Portable Laundry Hamper for Bathroom or Bedroom - Dark Brown , B07W6XX9HB
Gebruikssporen, getest en werkend, Black+Decker PSA115B-QW 3.6 V, 1.5 Ah lithium battery sweeping broom, running time 30 min, for short pile carpets and hard floors, wireless, bagless, rechargeable, white, PSA115B, acrylic, 300 milliliters
Lichte gebruikssporen, Master Top Wismop en emmer set met 3 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos,