8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
Weishi NO.1000, Kalibratie Tool Horloge Tool voor Mechanische/Automatische Horloges Polshorloge , ongebruikt, getest en werkend, B07BFRJGMK
Ongeopend Tobheo Kinderhalsmuts in stofdicht Anti-Fog stof voor buiten, wandelen, fietsen, diverse prints met Dinosaurussen 33x23cm
Ongeopend Tobheo Kinderhalsmuts in stofdicht Anti-Fog stof voor buiten, wandelen, fietsen, diverse prints met Dinosaurussen 33x23cm
Ongeopend, 2x Kerstman + 2x Sneeuwman , Tobheo halsmuts in stofdicht Anti-Fog stof voor buiten, wandelen, fietsen, volwassenen,
Ongebruikt, getest en werkend, eventek Verwarmde sokken (2 paar) 4000 mAh voor heren en dames, elektrische verwarmssokken, 3 warmtestanden, oplaadbare batterij, warme sokken, 1 maat past iedereen ,B09GXKW98W
KARMABCN X53-, natural rooster, hoofdomtrek van volwassenen: 58,5 cm , B01LZE1U81
Ongebruikt, Amscan 847837-55 , 4-delig, originele verpakking ontbreekt, B06XDR1GL6
Ongebruikt, ok, originele verpakking ontbreekt , hoofdomtrek (55-60CM), B07YWCT5J8
Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1
Lunar Box, Storage Carry Case with 4 Clear and Adjustable Multi-Compartment Pull Out Drawer Boxes, Arts, Crafts and Sewing Box (Pink)
Getest en werkend, ongebruikt doos beschadigdEQUATION - Mini Keramik 500W met bewegingssensor , B09D8FBBW7
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel XS , B08FJ16NTY
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel S , B01782PCP0
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel S , B01782PCP0
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel Medium , B08FJ1GZBV
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel Medium , B08FJ1GZBV
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel Medium , B08FJ1GZBV
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel Medium , B08FJ1GZBV
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel LARGE , B08FJ1GZBV
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt Tofern Activate Softshellbroek voor dames, meisjes, wandelbroek, outdoorbroek, multifunctioneel XL , B08FJ1GZBV
5 Stuks, Ongeopend, Unisex Winter Hat, Knitted Hat, Warm Beanie, Soft, Cuffed, Plain Hat for Men and Women, B07YWL45W3
5 Stuks, Ongeopend, Unisex Winter Hat, Knitted Hat, Warm Beanie, Soft, Cuffed, Plain Hat for Men and Women, B07YWL45W3
5 Stuks, Ongeopend, Unisex Winter Hat, Knitted Hat, Warm Beanie, Soft, Cuffed, Plain Hat for Men and Women, B07YWL45W3
MARIG Beginner Sewing Machine Portable Sewing Machine geopend, lichte gebruikssporen dvd ontbreekt
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Handheld elecric sewing machine Accu, 0718893775157
Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J
Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J
Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black
Ongebruikt, volledig, enkele handgreep met 2 waterslang waterfilter kraan voor keuken badkamer, B07CHLFCZR
Ongebruikt, Messing Waterkraan G1/2in Wand-in Antiek Messing Kraan Wasmachine Enkele Koudwaterkraan voor Badkamer (14x11cm), B08C7YY52G
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, CECIPA Thor 2.0 I Uittrekbare keukenkraan met 2 sproeifuncties I RVS
Gebruikssporen, Solepearl Wastafelarmaturen eenhandsmengkraan badkamer, 360° draaibaar wastafelmengkraan voor badkamer, keramisch ventiel, koud en warm water, lak mat zwart
Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black
Plm 10 items, niet gecontroleerd, kan beschadigd, gebruikt, defect of ongebruikt zijn
2x Ongebruikt, niet getest , Axial Duct Fan Axial Duct Fan Axial Fan Spiral Duct Supply Air Exhaust Fan Diameter 160 mm , 4750492009321
Ongebruikt, Leekayer Luxe Badkamer wastafel Taps Goud Chroom Finish Enkele Handvat Waterval Kraan voor Bad 1 Gat Mount Lavatory Novelty Style