8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
Ongeopend, 3x AIEX 120 , 6 maten, 1-1/4 inch hooks (15pcs), 1 inch hooks (15pcs), 7/8 inch hooks (20pcs), 3/4 inch hooks (20pcs), 5/8 inch hooks (25pcs) and 1/2 inch hooks(25pcs) , B08XWB3X7F
Ongeopend, 3x AIEX 120 , 6 maten, 1-1/4 inch hooks (15pcs), 1 inch hooks (15pcs), 7/8 inch hooks (20pcs), 3/4 inch hooks (20pcs), 5/8 inch hooks (25pcs) and 1/2 inch hooks(25pcs) , B08XWB3X7F
Weishi NO.1000, Kalibratie Tool Horloge Tool voor Mechanische/Automatische Horloges Polshorloge , ongebruikt, getest en werkend, B07BFRJGMK
Ongeopend, Kriogor Organisateur de Stockage Voiture,Bandoulière Réglable Organisateur de siège de Voiture Avant, Sac de Stockage de Dos de Voiture avec Le Stockage d'ordinateur Portable et de comprimé
Ongeopend, Kriogor Organisateur de Stockage Voiture,Bandoulière Réglable Organisateur de siège de Voiture Avant, Sac de Stockage de Dos de Voiture avec Le Stockage d'ordinateur Portable et de comprimé
Ongebruikt, ok, Lunar Box, Storage Carry Case with 4 Clear and Adjustable Multi-Compartment Pull Out Drawer Boxes, Arts, Crafts and Sewing Box (Pink)
Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1
Ongebruikt, Bpa-free, 30,5 cm x 15,2 cm x 20,3 cm
Lunar Box, Storage Carry Case with 4 Clear and Adjustable Multi-Compartment Pull Out Drawer Boxes, Arts, Crafts and Sewing Box (Pink)
Getest en werkend, ongebruikt doos beschadigdEQUATION - Mini Keramik 500W met bewegingssensor , B09D8FBBW7
Ongebruikt, mDesign Kitchen Organiser with 3 Drawers - Storage Box for Tea Bags, Coffee Pods, Sweeteners and More - Plastic Tea Box - Transparent, 17,8 cm x 23,6 cm x 25,1 cm, B07KYX7WFJ
Ongebruikt, mDesign Kitchen Organiser with 3 Drawers - Storage Box for Tea Bags, Coffee Pods, Sweeteners and More - Plastic Tea Box - Transparent, 17,8 cm x 23,6 cm x 25,1 cm, B07KYX7WFJ
Ongebruikt, mDesign Kitchen Organiser with 3 Drawers - Storage Box for Tea Bags, Coffee Pods, Sweeteners and More - Plastic Tea Box - Transparent, 17,8 cm x 23,6 cm x 25,1 cm, B07KYX7WFJ
Ongebruikt, mDesign Kitchen Organiser with 3 Drawers - Storage Box for Tea Bags, Coffee Pods, Sweeteners and More - Plastic Tea Box - Transparent, 17,8 cm x 23,6 cm x 25,1 cm, B07KYX7WFJ
Ongebruikt, ok, mDesign Set of 4 Hanging Baskets Made of Rust Resistant Metal - Large Storage Basket for Kitchen and Pantry - Heavy Duty Wire Basket for Food and Kitchen Utensils - Silver , 25.4 cm x 33.0 cm x 15.2 cm, B07M5HW32G
Ongebruikt, mDesign Set of 4 Storage Baskets - Foldable Seagrass Storage Box - Shelf Basket Ideal for Storing Clothes, Toys or Magazines - Woven Pattern - Chestnut , 26.7 cm x 26.7 cm x 26.7 cm , B07CH3JWCS
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, foto indicatief , product is ZWART, Dish Drainer Kitchen Stainless Steel Organiser: Feibrand White Crockery Drainer with Removable Plastic Drying Mat - 2 Cake Stand Dish Drainer Organiser Set with Cutlery Basket , B085RPZXKN
Ongebruikt, mDesign - Keukenrek - schap - voor keukenkastjes, werkbladen, voorraadkasten
Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J
Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J
Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black
Ongebruikt, volledig, enkele handgreep met 2 waterslang waterfilter kraan voor keuken badkamer, B07CHLFCZR
Ongebruikt, Messing Waterkraan G1/2in Wand-in Antiek Messing Kraan Wasmachine Enkele Koudwaterkraan voor Badkamer (14x11cm), B08C7YY52G
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, CECIPA Thor 2.0 I Uittrekbare keukenkraan met 2 sproeifuncties I RVS
Gebruikssporen, Solepearl Wastafelarmaturen eenhandsmengkraan badkamer, 360° draaibaar wastafelmengkraan voor badkamer, keramisch ventiel, koud en warm water, lak mat zwart
Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black
Plm 10 items, niet gecontroleerd, kan beschadigd, gebruikt, defect of ongebruikt zijn
2x Ongebruikt, niet getest , Axial Duct Fan Axial Duct Fan Axial Fan Spiral Duct Supply Air Exhaust Fan Diameter 160 mm , 4750492009321
Ongebruikt, Leekayer Luxe Badkamer wastafel Taps Goud Chroom Finish Enkele Handvat Waterval Kraan voor Bad 1 Gat Mount Lavatory Novelty Style
Lichte gebruikssporen, Leekayer Moderne badkamerkraan waterval enkele handgreep geborsteld nikkel wastafel mengkraan voor bad 1 gat montage toilet nieuwigheid stijl