8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
Ongebruikt, bij 1 dubbelzijdige tape gebruikt ,Wangel Handtuchstange Handtuchhalter ohne Bohren 40cm, Handtuchring, Patentierter Kleber + Selbstklebender Kleber, Aluminium, Matte Finish, Silber
Ongebruikt, gecontroleerd en ok, Auralum Duschsystem Regendusche, Dusch Armaturen Wand mit Regendusche und Duschkopf Handbrause für Badezimmer, Duschsystem Ohne Armatur, 709311188277
Ongebruikt, gecontroleerd en ok, Auralum Duschsystem Regendusche, Dusch Armaturen Wand mit Regendusche und Duschkopf Handbrause für Badezimmer, Duschsystem Ohne Armatur, 709311188277
Ongebruikt, ok, metaal/zonder boren/aanpasbaar/- mat zilver , De afmetingen bedragen 22,9 x 22,9 x 150,0 cm. De stang kan worden uitgeschoven tot een lengte van 290,0 cm. B01EX5GKYW
Ongebruikt, ok, lichte sporen op de verbindingsstukken staven, , metaal/zonder boren/aanpasbaar/- mat zilver , De afmetingen bedragen 22,9 x 22,9 x 150,0 cm. De stang kan worden uitgeschoven tot een lengte van 290,0 cm. B01EX5GKYW
2x La maison SAB, ongebruikt, 1 set = 6M gaas met 20 haken, B08D59L7GC
2x La maison SAB, ongebruikt, 1 set = 6M gaas met 20 haken, B08D59L7GC
MASTERTOP Mop Set and Cleaning Bucket, Floor Mop with 6 Microfibre Pads, Self-Cleaning Flat Mop for Dry and Wet geopende doos, ongebruikt
Master Top Wismop en emmer set met 5 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos, ongebruikt
Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ,ok; lichte gebruikssporen
Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ok, ongebruikt
ongebruikt, mDesign Bamboo Laundry Sorter - Foldable Laundry Basket with Removable Laundry Bag - Portable Laundry Hamper for Bathroom or Bedroom - Dark Brown , B07W6XX9HB
Gebruikssporen, getest en werkend, Black+Decker PSA115B-QW 3.6 V, 1.5 Ah lithium battery sweeping broom, running time 30 min, for short pile carpets and hard floors, wireless, bagless, rechargeable, white, PSA115B, acrylic, 300 milliliters
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
Ongebruikt, volledig, CECIPA Artemis douche zonder thermostaat
doucheset met hoofddouche (diameter 22 cm), handdouche (3 straalsoorten), doucheslang
85-110 cm in hoogte verstelbaar
hoekmontage mogelijk
roestvrij staal
chroom , B08JXK8HWF
Ongebruikt, ,Wangel Handtuchstange Handtuchhalter ohne Bohren 40cm, Handtuchring, Patentierter Kleber + Selbstklebender Kleber, Aluminium, Matte Finish, Silber
3 x Toiletdeksel wc-bril met softclosemechanisme, antibacterieel wc-deksel, premium robuuste wc-bril incl. montagetoebehoren, 2 x ongebruikt, 1 x gebruikssporen, B098DQ7FYN
Ongebruikt, Regendouche - Voolan 30 cm grote regendouchekop gemaakt van 304 roestvrij staal, B08PK33GXZ
Lichte gebruikssporen, Master Top Wismop en emmer set met 3 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos,
Ongebruikt, volledig, mDesign - Doucherek -praktisch/van staal/met telescoopstang/zonder boren , B07CS3FR4S
Ongebruikt, volledig, mDesign - Doucherek -praktisch/van staal/met telescoopstang/zonder boren , B07CS3FR4S