8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Cudy AX1800 Mesh WLAN 6 Router, AX1800 WiFi 6 Mesh Repeater, Gigabit Ports, VPN, DNS über TLS, IPv6, DDNS, WPA3, 2er-Pack, M1800 ; 6971690791629
Ongebruikt, getest en werkend,SENGBIRCH , kan als Bluetooth toesenbord gebruikt worden voor diverse toestellen, incl beschermingscase voor Samsung Galaxy Tab S7 Fe 12.4 Inch,
Retourartikel, geen gebruikssporen, niet getest, Raspberry Pi 4 Modell B Basisplatine, 2 GB RAM , quad core ARM-Cortex-A72, , WLAN-ac, Bluetooth 5.0, LAN, 4 x USB, 2 x Micro-HDMI , 765756931175
Ongeopend , granulated leather , 14 x 8 x 2 cm; 80 Gr ,B01DA10XSY
Ongeopend, real leather, 14 x 7 x 1 cm; 68 Gr, B075R5QL96 , compatibel met wireless charging
Ongeopend, real leather, 14 x 7 x 1 cm; 68 Gr, B075R6BBDL, compatibel met wireless charging
Ongeopend, real leather, 14 x 7 x 1 cm; 68 Gr, B075R6BBDL, compatibel met wireless charging
Ongeopend, real leather , B01E3ZSF72; compatibel met wireless charging
Ongeopend , granulated leather , 14 x 8 x 2 cm; 80 Gr ,B01DA115W2
Ongeopend , granulated leather , ,B01DA3DM4O
Ongeopend, real leather, 30 x 60 mm, 300gr, B073RB6BQB
Ongebruikt, APP Wlan wifi configuration met stroommeting, compatibel Alexa en google assistant , B07C864DSZ
Gebruikssporen, getest en werkend, 300W cyclone zonder zak, 4,5m draad met UV-10 lamp tegen bacteri*en, B07QCRQH9F
Ongeopend, Warm Desk Mat, Mouse Mat, Heated Desk Mat, Student Desk Mat, 220 V Desk Heating Mat, Digital Temperature Control, 6 Temperature Levels , B09M9QMD3G
Ongeopend, Warm Desk Mat, Mouse Mat, Heated Desk Mat, Student Desk Mat, 220 V Desk Heating Mat, Digital Temperature Control, 6 Temperature Levels , B09M9QMD3G
Ongeopend, Warm Desk Mat, Mouse Mat, Heated Desk Mat, Student Desk Mat, 220 V Desk Heating Mat, Digital Temperature Control, 6 Temperature Levels , B09M9QMD3G
Ongeopend, seals intact , doos besmeurd , Samsung Galaxy A12 - Smartphone 64GB, 4GB RAM, Dual Sim, Black ,ean 8806090828126
Ongebruikt enkel doos beschadigd YOTTO Microphone à Condensateur Microphone USB Enregistrement pour Ordinateur de Bureau et Ordinateur Portable MAC Windows Microphone Cardioïde Avec Microphone Réglable Suspension Perche Ciseaux Bras 784848330979
Ongebruikt, AIYIMA A07 TPA3255 2-kanaals stereo-audioversterker 300 W x 2 HiFi 2.0 -desktopeindversterker
Ongebruikt, geopende verpakking, MutecPower 100m CAT 7 Außen Verwendung wasserdicht Direct Burial Ethernet Netzwerkkabel - SSTP - 600 MHz - Schwarz , B08FPSB58Q
Ongebruikt, geopende seal, ok, Samsung SM-T220 Galaxy Tab A7 Lite 8.7 32GB/3GB RAM WiFi grey , 8806092230408
Ongebruikt, geopende seal, ok, Samsung SM-T220 Galaxy Tab A7 Lite 8.7 32GB/3GB RAM WiFi grey , 8806092230408
Ongebruikt, OK, geen originele verpakkingsdoos, Samsung Galaxy A12 - Smartphone 64GB, 4GB RAM, Dual Sim, Black ,ean 8806090828126
Geopende verpakking , ongebruikt Samsung Galaxy A02S - Smartphone 32GB, 3GB RAM, Dual SIM, White
geopende doos, ongebruikt Samsung Galaxy A22 Smartphone ohne Vertrag 6.4 Zoll 128 GB Android Handy Mobile Black
Ongebruikt, getest en werkend, NORWII N95 Pro Spotlight Presenter, Digital & Physical Laser Pointer Presenter Air Mouse Function, 50 m Range, Rechargeable, 2.4 GHz, Highlighting & Magnifying Glass for LCD/LED, Mac/Windows, B09BDZ8Q8Y
Ongebruikt, NTONPOWER Kabel Opbergdoos,Cable Management Box met Antislip Rubberen Voetjes en Ventilatiegaten 280 x 105 x 120mm , B07KFXMH6T
Ongebruikt, NTONPOWER Kabel Opbergdoos,Cable Management Box met Antislip Rubberen Voetjes en Ventilatiegaten 280 x 105 x 120mm , B07KFXMH6T
Getest en werkend, ongebruikt doos beschadigdEQUATION - Mini Keramik 500W met bewegingssensor , B09D8FBBW7
Ongeopend, MyCartridge , 2 verpakkingen met elk 3 cartridges (2600 pagina), voor Brother HL-L2340DW MFC-L2700DW DCP-L2520DW MFC-L2700DN DCP-L2540DN DCP-L2500D HL-L2300D HL-L2365DW DCP-L2560DW (3*Schwarz) , B08RJ8JP14
Ongeopend, MyCartridge , 2 verpakkingen met elk 3 cartridges (2600 pagina), voor Brother HL-L2340DW MFC-L2700DW DCP-L2520DW MFC-L2700DN DCP-L2540DN DCP-L2500D HL-L2300D HL-L2365DW DCP-L2560DW (3*Schwarz) , B08RJ8JP14
Ongebruikt, ok, inRobert Binoculars for Adults, 12 x 42 HD Waterproof Night Vision Binoculars with FMC Lens, Case and Strap, Suitable for Hunting, Travel, Bird Watching, Hiking, Sightseeing , 794304408197
BRA CAT8 Ethernet Gigabit Lan-netwerkkabel (RJ45) SSTP 40Gbps 2000Mhz - Rond Zwart 15M
BRA CAT8 Ethernet Gigabit Lan-netwerkkabel (RJ45) SSTP 40Gbps 2000Mhz - Rond Zwart 15M
Ongebruikt, Quimat Robot Smart Car Kit Compatible with ArduiIDE,B07WMRFWK5
Ongebruikt, Quimat Robot Smart Car Kit Compatible with ArduiIDE,B07WMRFWK5
Ongeopend, licht beschadigde doos, Philips Elektrisch Scheerapparaat Series 5000 - Volgt gezichtscontouren - Past automatisch vermogen aan - Nat en droog - Uitklapbare trimmer - Zelfslijpende mesjes - Reisetui - S5588/30 , 8710103939290
Ongeopend, licht beschadigde doos, Philips Elektrisch Scheerapparaat Series 5000 - Volgt gezichtscontouren - Past automatisch vermogen aan - Nat en droog - Uitklapbare trimmer - Zelfslijpende mesjes - Reisetui - S5588/30 , 8710103939290