8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
AMT Gastroguss AMZN-I-524-Z20B Koekenpan, halfhoog, diameter 24 cm, 5 cm hoog, gegoten aluminium (aluminium), Lotan® antiaanbaklaag voor vetvrij braden, met afneembare steel, inductie,
Ongebruikt, bij 1 dubbelzijdige tape gebruikt ,Wangel Handtuchstange Handtuchhalter ohne Bohren 40cm, Handtuchring, Patentierter Kleber + Selbstklebender Kleber, Aluminium, Matte Finish, Silber
Ongebruikt, gecontroleerd en ok, Auralum Duschsystem Regendusche, Dusch Armaturen Wand mit Regendusche und Duschkopf Handbrause für Badezimmer, Duschsystem Ohne Armatur, 709311188277
Ongebruikt, gecontroleerd en ok, Auralum Duschsystem Regendusche, Dusch Armaturen Wand mit Regendusche und Duschkopf Handbrause für Badezimmer, Duschsystem Ohne Armatur, 709311188277
Ongebruikt, geopende dozen ,Kingrack Sink Dish Drainer 2 Tier Large Capacity Dish Drainer Rack Dish Rack Organiser , B082XP987N
Ongebruikt, geopende dozen ,Kingrack Sink Dish Drainer 2 Tier Large Capacity Dish Drainer Rack Dish Rack Organiser , B082XP987N
Ongebruikt, ok, geopende doos, incl accessoires, B089FZX4WS
Ongebruikt, ok, metaal/zonder boren/aanpasbaar/- mat zilver , De afmetingen bedragen 22,9 x 22,9 x 150,0 cm. De stang kan worden uitgeschoven tot een lengte van 290,0 cm. B01EX5GKYW
Ongebruikt, ok, lichte sporen op de verbindingsstukken staven, , metaal/zonder boren/aanpasbaar/- mat zilver , De afmetingen bedragen 22,9 x 22,9 x 150,0 cm. De stang kan worden uitgeschoven tot een lengte van 290,0 cm. B01EX5GKYW
Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1
Ongebruikt, getest en werkend, engelse stekker met adaptor, B0998CFF39
Machine voor pads Lollina lichtblauw + 40 pads gratis+ 4 kopjes ongebruikt, getest en werkend B09HTXTB65
Vegan Milker zwart van ChufaMix. Hulpmiddel voor het maken van plantaardige melk. Zeef voor plantaardige melk. Inhoud 800 ml. Roestvrij stalen filter B08LZSPY4X ok, lichte gebruikssporen
Ongebruikt, ok, Black Tetsubin Style Tea Set Includes 1200ml Cast Iron Teapot, Coaster, 2 Tea Cups and Removable Infuser , B01J7AWNDA
Ongebruikt, GWCLEO Luxury Compact Wine Opener with Lever and Built-in Foil Cutter, Sommelier Sets with Wine Pourer and Wine Stoppers,B07FLQT7Z9
RB Ballon Gin Cocktail-Glazen zwart Premium-Plastic Onbreekbaar 40cl, 6 Stuks, B078XMCJZX
Ongebruikt, KICHLY - Glazen voedselopslagcontainer - 18 Stuks (9 Containers en 9 Transparante Deksels) - Vaatwasmachinebestendig - Magnetron- en vriesvriendelijk - Lekvrij - BPA-vrij, FDA & FSC-goedgekeurd , B07V6JDHZZ
Ongebruikt, Homiso Coffee pod holder, Tassimo compatible, coffee capsules storage, voor 64 x capsules , B07FRMZTJC
Ongebruikt, Homiso Coffee Pod Holder - Nespresso Compatible - Coffee Capsules Storage, 60 x Capsules ,42.1 x 30.8 x 8.4 cm, B07PHFTQCS
Ongebruikt, beschadigde doos, Vecoor Electric Hand Blender 6 in 1 Stainless Steel Purée Stick Set, 1000 W Strong Power, 12 Speeds & Turbo Button Blender, B094MN5Y3B
Ongebruikt, enkel de scharnieren van het houten doosje zijn stuk, messen ok, Set Of 3 Cooks Knife, Kitchen Knife, Professional Knife – NAKIRI, Santoku, Professional Cutting Kit , B07FNR14X4
Ongebruikt, Homiso Coffee pod holder, Tassimo compatible, coffee capsules storage, voor 64 x capsules , B07FRMZTJC
Ongebruikt, enkel de zeef heeft een deukje,
Ongebruikt, mDesign - Keukenrek - schap - voor keukenkastjes, werkbladen, voorraadkasten
Ongeopend, Acekool Stand Blender, Smoothie Mixer 800 W, Smoothie Maker Blender 1.75 L with BPA-Free Glass Container, 6 Stainless Steel Blades, 21000 rpm, 5 Speed Levels, Low Noise BC1 [Energy Class A+++] , B09TR6P7CN
Ongeopend, Acekool Stand Blender, Smoothie Mixer 800 W, Smoothie Maker Blender 1.75 L with BPA-Free Glass Container, 6 Stainless Steel Blades, 21000 rpm, 5 Speed Levels, Low Noise BC1 [Energy Class A+++] , B09TR6P7CN
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
VMbathrooms Premium wastafel ovaal, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wasbak zonder kraangat en zonder overloop, puur wit opzetwastafel in tijdloze look , 41 x 33 x 14,5 cm , B08P3PLYTJ
Ongebruikt, volledig, CECIPA Artemis douche zonder thermostaat
doucheset met hoofddouche (diameter 22 cm), handdouche (3 straalsoorten), doucheslang
85-110 cm in hoogte verstelbaar
hoekmontage mogelijk
roestvrij staal
chroom , B08JXK8HWF
Ongebruikt, ,Wangel Handtuchstange Handtuchhalter ohne Bohren 40cm, Handtuchring, Patentierter Kleber + Selbstklebender Kleber, Aluminium, Matte Finish, Silber
3 x Toiletdeksel wc-bril met softclosemechanisme, antibacterieel wc-deksel, premium robuuste wc-bril incl. montagetoebehoren, 2 x ongebruikt, 1 x gebruikssporen, B098DQ7FYN