met verguld kapiteel
Ca 1930, rechthoekig
19° eeuw
in riet en rode velour.
verguld Oosterse stijl
in koper en brons
met marmer blad
in eik
l: 2200 x b: 870mm
Opaline kappen
verguld
1040 x 830mm, gemaakt met oesterstokken
in houtstructuur
met ingebouwde speakers
Met rozen kapjes