H1500
H450
H360
met verguld kapiteel
1916
Ca 1930, rechthoekig
19° eeuw
Voorstelling Madonna met engelen, h: 2100 x b: 1350mm.
in riet en rode velour.
verguld Oosterse stijl
in koper en brons
met marmer blad
19de eeuws. B: 730 x d: 540 x h: 1800mm
in pijpaarde
H830
H530, handgeschilderd
Ca 1930, in kalk
b: 1130 x d: 550 x h: 880mm.