met verguld kapiteel
Ca 1930, rechthoekig
in koper en brons
Met sleutets.
Opaline kappen
Met rozen kapjes
Hoogte: 115cm x diameter 90cm,met opaline kap ca 1900
12 lichtpunten
L720, circa 19e eeuw
KC-680E
circa 1970 draad cycloon.
3 lichtpunten, in glas.