met verguld kapiteel
Ca 1930, rechthoekig
in koper en brons
l: 2200 x b: 870mm
Opaline kappen
met marmer blad
Met rozen kapjes
Hoogte: 115cm x diameter 90cm,met opaline kap ca 1900
18e eeuws
b: 2000 x h: 2025mm, in eik
L1300xB550xH1050
B1300xD600xH1170
12 lichtpunten
L2000xD800xH900 met marmeren blad in acajou - 19e eeuw
L1200xB600xH900
circa 1970 draad cycloon.
B1000xD510xH810