H1500
H450
H360
met verguld kapiteel
Ca 1930, rechthoekig
in koper en brons
19de eeuws. B: 730 x d: 540 x h: 1800mm
in pijpaarde
H830
H530, handgeschilderd
b: 1130 x d: 550 x h: 880mm.
19° de eeuws met bronsbeslag
H660, in gietijzer, 19°E
in valies
in gips Lassie hond
Ijzer en porcelein
Opaline kappen
in mahonie kapel
in gips met klok
in houder