H1500
H450
H360
met verguld kapiteel
Ca 1930, rechthoekig
in koper en brons
H830
H660, in gietijzer, 19°E
in gips Lassie hond
Opaline kappen
in mahonie kapel
H920
H730, man met leeuw get.Picault
Met rozen kapjes
Hoogte: 115cm x diameter 90cm,met opaline kap ca 1900
in blauw keramiek
hoogte 320 mm
H150
hoogte 270 mm