In mooie vergulde kader, gesigneerd, afmetingen met kader 100x80cm.
Met 3 lades, afmetingen: 100cm breed x 97 hoog x 43 diep
Met twee opaline kappen, lengte 140cm x 60 hoog.
Beschilderd met landschap, afmetingen: 130cm. breed x 170 hoog x 70 diep.
Met druivenranken en fontein. Hoogte: 58cm.
Blad vertoont een barst. afmetingen: 98cm lang x 55 breed x 54 hoog.
Heel goeie staat, afmetingen: 125cm breed x 133 hoog x 60 diep.
Op marmeren voet, Hoogte: 47cm.
Copyright Kunstdr LUII & co A'dam, ingekaderd, afmetingen: 70x95cm.
Afmetingen: 43cm breed x 68 hoog x 24 diep.
Hoge kwaliteit, zonder karaffen of glazen.
Afmetingen met lijst: 73x74cm. Gesigneerd.
Gesigneerd, Waagen. Hoogte: 50cm.