Albast op vergulde houten sokkels. Hoogte kandelaars 63cm.
Tijdens zijn verblijf in Spanje getekend, +/- 12 stuks. Afmetingen: 95x69cm.
Leuning hoogte 96cm.
Uittrekbaar, uitgetrokken lengte 245cm x 110cm breed.
Lengte: 66cm, hoogte 38cm.
Afmetingen met kader: 105x100cm, gesigneerd.
Heel goeie staat, afmetingen 106cm breed x 58 diep x 152 hoog.