Extra info: +32 472 28 12 09
geen snaren
65h x 60 cm
Emaille
60 x 49 cm
D'après Murillo 1360x2100
2150x1400
Hoogte 128 cm x Breedte 60 cm x 52 cm
H 52 cm
hoogte 58 cm
hoogte 43 cm
Bedelaars, perfecte staat, hoogte 38 cm.
diameter 35 cm
hoogte 23 cm
H 20 cm
Lph Met pollepel.
Ong 30St
Keramiek buste, hoogte 54 cm.Gesigneerd en gedateerd 1906
hoogte 60 cm
B 1500
B 1400
Simonelli
Metaal diam.46à
750x1250
Faux bamboo
6 stuks leder H 1050
Get.L.Sepe 620x520
Get.E.Bott 620x520