Extra info: +32 472 28 12 09
850x850
H 760
5 stuks
Rond 1900
19° eeuw
H 180 gesigneerd
H 600
Koper verguld+onyx H 700
H 650
H 300
Afrikaans gesigneerd 450x350
4 stuks
Egyptisch 380x310
3 stuks
B 5400
Diam. 500
1500x1100
1400x550x550
780x780
Stadshuizen W-Vlaanderen 500X400
B 200
B 700
Diam.270
Zenit-E
Eik 1450x630x500
Lois Phillipe
Art Deco H 450