Rijksweg 442 loods B1
Tel. 056/95.94.87
Extra info: +32 472 28 12 09
Meisje met gitaar, paris, perfekte staat, hoogte 54 cm.
Bedelaars, perfecte staat, hoogte 38 cm.
Keramiek buste, hoogte 54 cm.Gesigneerd en gedateerd 1906