5 stuk
Maria met kind wassen hand.&gezichten H400
H500
Opaline H150
Cloissoné H180
Kleine schending aan hals H270
Karaf plateau 6 glazen karafH.350
Vaasjes 2St. Geslepen H270&200
Bonboniere Diam.120
Mandje geslepen H200
Kleine whisky karaf met 2 glaasjes Karaf H150
Potje diam.100
Vaasje H185
Schaaltje B180
Schaal B220
Olm 900x600x640
Plaaster H960
Albatre met brons H700
Eik 650x450x750
Vuurvast met deksels in koper gevat B400&300
Eiken bim bam 3 gewichter loopt en slaat perfect H2100
Lois XVI eind 18°eeuw 1350x630x1150
H260
Proclamatie v.d.Franse revolutie gesigneerd 1030x820
H400
Asbak B230
Coupe blauw B210
Engels maanf. Sec. en dat. en slagw.Wperfect H2300
Noten m. ingel. Marm. blad en bronsbesl.1050X750x750
Met slagwerk werkt perfect diam.380
Olie op doek 540x440
Vlaams v.1784 loopt en slaat perfect H2400
Glas H330
Maria met kind wassen gezichten en handjes H260
3stuk H200 300 130
Jezus Maria &Jozef H200 plus kerstversiering
Porcelein L240
Nivado automatique werkt perfect