porcelein
Barco
H200
Panasonic
Notelaar 1200x550x2000
Geslepen kristal 28 stuk
Koper H380
Aardewerk B300
Erotisch get.Claude H250
18 stuk
Met marmer blad periode eind 19° 2000x800X920
2 stuks H300&270
Val St Lambert diam.330
Papier maché 4stuks H350
Delfts diam400
Kristal H370 getekend O.V in stopsel
B800
Koppel kunststof H400
Brons 8 armen diam.850
Canage te herzien 6 stuk
Met koper rand diam.400 H250
Maria met kind wassen handen &gezichtjes H400
Olie op paneel 400x350
Verguld Art deco
Olie op doek Dame 1000x1200
Olie op paneel 240x260 get.R.Blois
Pot in porcelein diam.550
2 stuks 330x390
400x300
400x500
repro's van middeleeuw. Arabis.handschr 350x400
Eik H820
Ijzer H600
3 stuks H380&250&350
Verzilverd H300
Koppel gesigneerd 500x400
Getekend José Thiry 300x400
Getekend 500x400