Terracotta H830
J.Van Bellegem 1999 550x650
H200
3 stuks 270x340
880x480
480x600
450x680
370x500
Landschap Toscane olie op doek 500x400
Aardewerk B300
Val St Lambert diam.330
Koppel kunststof H400
Maria met kind wassen handen &gezichtjes H400
Olie op paneel 400x350
Olie op doek Dame 1000x1200
Olie op paneel 240x260 get.R.Blois
2 stuks 330x390
400x300
400x500
repro's van middeleeuw. Arabis.handschr 350x400
Verzilverd H300
Koppel gesigneerd 500x400
Getekend José Thiry 300x400
Getekend 500x400
Houtskool 950x750
J.Thiry 400x500
Koppel in vergulde kaders Japans 580x480
Gesigneerd 370x420
930x1040
Gesigneerd Cae 1120x820
940x800
J.Thiry 280x240