18 stuk H160
630x1200
Eik 380x300x800
660x930
620x950
3 zit Lois Phillipe Acajou 19de eeuw 1800x900x1060
H250
H260
H300
H350
H290
H850
Vlaamse poterie H850
8 Haken B1030
porcelein
Notelaar 1200x550x2000
Geslepen kristal 28 stuk
Koper H380
Met marmer blad periode eind 19° 2000x800X920
2 stuks H300&270
Delfts diam400
Kristal H370 getekend O.V in stopsel
Canage te herzien 6 stuk
Verguld Art deco
Eik H820
Lois XV 700x800x970
Doré 400x500
Doré 450x750
H400
Acajou 900x500x980
Geëtst Car.H380 plat.B350
Verlengbaar geen verlengplaten met glas 1250x1000
Zout en suiker met kurk deksel 2stuk zout&suiker H150
Mokka 2 personen
Glasservies 25 glazen geslepen
Tassen&ondertassen Chinees
6 personen