18 stuk H160
Terracotta H830
J.Van Bellegem 1999 550x650
H200
3 stuks 270x340
880x480
480x600
450x680
370x500
Landschap Toscane olie op doek 500x400
H250
H260
H300
H350
H290
porcelein
Geslepen kristal 28 stuk
Koper H380
Aardewerk B300
Met marmer blad periode eind 19° 2000x800X920
2 stuks H300&270
Val St Lambert diam.330
Delfts diam400
Kristal H370 getekend O.V in stopsel
Koppel kunststof H400
Maria met kind wassen handen &gezichtjes H400
Olie op paneel 400x350
Olie op doek Dame 1000x1200
Olie op paneel 240x260 get.R.Blois
2 stuks 330x390
400x300
400x500
repro's van middeleeuw. Arabis.handschr 350x400
Verzilverd H300
Koppel gesigneerd 500x400