Met koffertje L1300
630x1200
Eik 380x300x800
660x930
620x950
3 zit Lois Phillipe Acajou 19de eeuw 1800x900x1060
H850
Vlaamse poterie H850
8 Haken B1030
Notelaar 1200x550x2000
18 stuk
Canage te herzien 6 stuk
Verguld Art deco
Eik H820
Lois XV 700x800x970
Doré 400x500
Doré 450x750
Acajou 900x500x980
Kinderspeelgoed 2 stuk H240
Verlengbaar geen verlengplaten met glas 1250x1000
Notelaar met 2 laden 840x340x700
Zwart 3100x450x1000
Koper en glas 430x430x550
Flèchet karton
8 stuk
Eik H1000
Eik 18°eeuw 1400x480x2150
550x180x400
Galerie der meister 140 foto's poskaartformaat 450x450
Eik 700x400x750
Olm 900x600x640
Plaaster H960
Eik 650x450x750
Lois XVI eind 18°eeuw 1350x630x1150
Noten m. ingel. Marm. blad en bronsbesl.1050X750x750
Met slagwerk werkt perfect diam.380
Nivado automatique werkt perfect
Vintage 630x530X720
Tafeltje H820