Mahonie 570x360x800
Met koffertje L1300
630x1200
Jongen met bal H570
Kunststof H200
Kunsstof H300
Eik 380x300x800
660x930
620x950
3 zit Lois Phillipe Acajou 19de eeuw 1800x900x1060
H670
H850
Vlaamse poterie H850
8 Haken B1030
Diam.400
Figuren 3stuks
Panasonic
Notelaar 1200x550x2000
Erotisch get.Claude H250
18 stuk
Papier maché 4stuks H350
B800
Canage te herzien 6 stuk
Verguld Art deco
Eik H820
Lois XV 700x800x970
Doré 400x500
Doré 450x750
Aziatisch H750
Aziatisch H560
Afrikaans H360
Acajou 900x500x980
Kom en kan
Kinderspeelgoed 2 stuk H240
Verlengbaar geen verlengplaten met glas 1250x1000
Kunststof 3 stuk H250
Kunststof 3 stuk H260&330
Kunststof 11stuk H.van 110 à 200
Kunststof 3stuk H.van 150 à 350