Alu.5 lichtpunten H1250
630x1200
Vogel met Tiffanie glas H550
Eik 380x300x800
660x930
620x950
3 zit Lois Phillipe Acajou 19de eeuw 1800x900x1060
H850
Vlaamse poterie H850
8 Haken B1030
Notelaar 1200x550x2000
Brons 8 armen diam.850
Canage te herzien 6 stuk
Met koper rand diam.400 H250
Verguld Art deco
Pot in porcelein diam.550
Eik H820
3 stuks H380&250&350
Lois XV 700x800x970
Doré 400x500
Doré 450x750
Acajou 900x500x980
Art deco 5 armig diam.650
Opaline 250x150
Glas H200
Verlengbaar geen verlengplaten met glas 1250x1000
12 stuk
Porcelein H500
Composiet 3 lichtpunten H870
Notelaar met 2 laden 840x340x700
Zwart 3100x450x1000
Koper en glas 430x430x550
Glas met koper rand 350x250
8 stuk
Ongeveer 25 stuk
Ongeveer 14 stuk
Eik H1000
Eik 18°eeuw 1400x480x2150
Eik 700x400x750