Mahonie 570x360x800
630x1200
Jongen met bal H570
Kunststof H200
Kunsstof H300
Eik 380x300x800
660x930
620x950
3 zit Lois Phillipe Acajou 19de eeuw 1800x900x1060
H670
H850
Vlaamse poterie H850
8 Haken B1030
Diam.400
Figuren 3stuks
Panasonic
Notelaar 1200x550x2000
Erotisch get.Claude H250
Papier maché 4stuks H350
B800
Canage te herzien 6 stuk
Verguld Art deco
Eik H820
Lois XV 700x800x970
Doré 400x500
Doré 450x750
Aziatisch H750
Aziatisch H560
Afrikaans H360
Acajou 900x500x980
Kom en kan
Verlengbaar geen verlengplaten met glas 1250x1000
Kunststof 3 stuk H250
Kunststof 3 stuk H260&330
Kunststof 11stuk H.van 110 à 200
Kunststof 3stuk H.van 150 à 350
3 stuk H.van 180 tot 250
Biscuit H270
Biscuit H185