3 stuks 270x340
450x680
370x500
2 stuks 330x390
400x300
400x500
repro's van middeleeuw. Arabis.handschr 350x400
Houtskool 950x750
Koppel in vergulde kaders Japans 580x480
Gesigneerd 370x420
930x1040
J.Thiry 280x240
Electrisch H250
Portugees 6hoekig 3 stuk grootste B255
Geperst papier 5stuk Hoogte Van 500 tot 250
Koppel 1050x750
Le Marriage de la vièrge van Rafaël 660x920
Florence Au 15° siecle van A.Gondron 1100x900
Scène Vénnitienne van A.Godron 1100X900
2 suks 570x980 &670x1000
Electrisch H320
Electrisch H220
Koppel 850x700
Ophanging vr lavabo 4 stuk L360