Terracotta H830
J.Van Bellegem 1999 550x650
630x1200
H200
Eik 380x300x800
3 stuks 270x340
660x930
880x480
480x600
450x680
620x950
3 zit Lois Phillipe Acajou 19de eeuw 1800x900x1060
370x500
Landschap Toscane olie op doek 500x400
H850
Vlaamse poterie H850
8 Haken B1030
Notelaar 1200x550x2000
Aardewerk B300
Val St Lambert diam.330
Koppel kunststof H400
Canage te herzien 6 stuk
Maria met kind wassen handen &gezichtjes H400
Olie op paneel 400x350
Verguld Art deco
Olie op doek Dame 1000x1200
Olie op paneel 240x260 get.R.Blois
2 stuks 330x390
400x300
400x500
repro's van middeleeuw. Arabis.handschr 350x400
Eik H820
Verzilverd H300
Koppel gesigneerd 500x400
Getekend José Thiry 300x400
Getekend 500x400