Geslepen H300
Geslepen 1X H320 en 2 kleinere niet gesl.H210
Porselein 350x140x180
Porselein Diep&plat&dessert ongeveer 80 stuks
Porselein 3 stuks
Porselein F.M.Limoges H170
CloisonnéEmaille op koper H17
3 suks waarvan 2XLimoge porselein diam.van 190 tot 220
Chinees terre cuit diam.280
Porselein diam.310
Poprselein diam280
Porselein gesigneerd diam.320
Faience H160
Chinees 2x6
Chinees diam.235
2xChinees& 3xPortugees
2xkan&2xkom 1 kan licht beschadigd
Diam+-400
H380
H300
H250
H270
Rood koper H300