Kijkdagen:maa-vrij: 8u-12u en 13u-16uzaterdag van 8u-11u
Extra info: 0475464383
1320x550x1000
19e eeuws, 600x730
H350
H590
H270 en H330
H610
uitklapbaar
kader lichte schade
H2050
plm 70 items oa, glazen, borden, kommen,
1760x1270
570x740
630x770
660x760
500x600
970x880, kader beschadigd
430x370
350x410
1230x1030
550x420
1300x1000
650x850
type CD100-A, sleutel ontbreekt maar is open, zonder cd's, 1050x730x1500 na te zien
1500x650x2250
H530
designed by Peter A.C.Bruers, H500
kast/ 1640x520x2040, bureau/ 1450x900x780
zonder voetballen
H910
H850
H720
1250x880x750
H1120
H1830
1200x670x760