8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
3 Sets van 12 stuks, Ongebruikt ,TUPARKA 12 Stks 27-51mm Slangclips Verstelbare RVS Worm Drive Slangklem
Ongebruikt, ok, volledig, Kurtzy Zware Kwaliteit 1Kg Hangsloten met 15 Sleutels (3pak) – Gehard Solide Stalen Monoblok Slot – 12mm Dikke Pin – Bescherm Garages, Containers, Schuurtjes, Luifels, Lockers, Hekken en Magazijnen , B082PVCMB9
Ongebruikt, ok, volledig, Kurtzy Zware Kwaliteit 1Kg Hangsloten met 15 Sleutels (3pak) – Gehard Solide Stalen Monoblok Slot – 12mm Dikke Pin – Bescherm Garages, Containers, Schuurtjes, Luifels, Lockers, Hekken en Magazijnen , B082PVCMB9