Zeer mooi orgineel dubbelzijdig geleefd emaille bord van Esso. 1952
Zeer mooie litho van Herman Brood uit de beroemde POP-serie. Herman Brood maakte in 1993 in opdracht van een muziekmaatschappij een prachtige serie litho`s van diverse popartiesten. Kunstenaar: Herman Brood Titel: Michael Jackson Afmetingen litho: 60 x 50 cm
Mooie artcard van Keith haring die één van zijn werken maakt afmetingen lijst ca 13x18 cm
Panamarenko orginele artcard uitgegeven naar aanleiding van een van zijn laatste tentoonstellingen. Panamarenko kijkt uit op de bergen van furkapass.
Roger raveel orginele artcard van “een kruik met overtuiging” uitgebracht naar aanleiding van een van zijn tentoonstellingen. Afmetngen kader ca 130x180mm
Panamarenko archeoptrix orginele artcard uitgebracht naar aanleiding van een van Panamarenko's tentoonstellingen. Gehandtekend in de plaat. Afmetingen artcard 105x150mm
Zeer groot zeldzaam emaille bord KUB, prachtig groot emaille bord van 1m hoog. Zeer mooie patina in goede staat
Mooi emaille bord van Corps Diplomatique, orgineel bord gemaakt bij emaillerie belge afmetingen ca 20x30cm
Mel Ramos amerikaans Pop art kunstenaar, artcard "bizon" afmetingen kader 13X18cm
Oud orgineel reclamebord Brouwerij de Koninck
Marlboro racing reclamebord jaren 90 Leuk reclamebordje van marlboro ca 14cm
Grote orginele renault dealer reclame komt van de gevel van een oude renault garage. In de reclame zijn tl lampen ingebouwd aan de binnenzijde. Verlichting werkt niet is na te kijken. Zeer leuk als decoratie
banania Tour de France Gino Bartali ingelijst in kader ca 10x15 cm
Wielermobilia Tour de France Louison Bobet ingelijst in kader ca. 10x15 cm
Tour de France Bernard thevenet, banania retro postkaart. ingelijst in kader afmetingen ca10x15cm
Decoratief houten bord met cafe spreuk op. Leuk voor iedere mancave
Leuk metalen bord “duiven voeden verboden”
Reclamebord coca-cola uit metaal afmetingen ca. 10x20cm
2 oude coca cola reclames uit de jaren 60 afmetingen ca17x20 cm
Emaille bordje van de gekende bradderij de Lille afmetingen ca. 9x13,5
Belga retro reclame display is vele groter dan een normaal pakje belga sigaretten.
Kuifje Michel Vaillant, Jean Graton prachtige grafische artcard van één van de twintig mooiste covers van het weekblad kuifje. Deze zijn in zeer beperkte editie uitgebracht in 2018 naar aanleiding van zijn 95ste verjaardag. Afmetingen kunstkaart 105x150 mm
Kuifje Michel Vaillante marathon prachtige grafische artcard van één van de twintig mooiste covers van het weekblad kuifje. Deze zijn in zeer beperkte editie uitgebracht in 2018 naar aanleiding van zijn 95ste verjaardag van Jean Graton. Afmetingen kunstkaart 105x150 mm
Kuifje, extract uit de strip kuifje de geheimzinnige ster, orginele zeldzame Moulinsart Ex libris uit de strip de geheimzinnige ster Afmetingen 19,4x24 cm,
Mel Ramos amerikaans Pop art kunstenaar, artcard "Batman Win" afmetingen kader 13X18cm
zeer oude blikken doos rembrandt van koekjes merk parein ca 22x30 cm
zeer oude blikken doos B. van der Helst van koekjes merk parein ca 22x30 cm
Kunststof reclamepaneel ideaal voor een lichtbak van te maken afmetingen ca. 150x +-40cm