Rijksweg 442 loods B1
Tel. 056/95.94.87
Oude retro wielerfiets voor in de woonkamer aan uw conditie te werken. Merk Torino
3 golfclubs in zeer goede staat een is zelfs nog ongebruikt
Vintage bewaardoos met prachtige schilderijen van grote meesters op afgebeeld