Verpakkingen zijn 95% ongebruikt, maar kunnen wat beschadigd/vuil zijn
Java (intensive)
Kenia (light)
Havana (pure)
Marrakesh (light)
Toscane (intensive)
Kenia (pure)
Toscane (pure)
Toscane (touch)
Marrakesh (pure)
Havana (light)
Kenia (touch)
Kenia (intensive)
havana (soft)
Marrakesh (touch)
Kenia (soft)
Java (touch)
Havana (touch)
Nepal (touch)
Marrakesh (intensive)
Java (pure)
Mengbasis T zijdeglans, lak
Warmwit zijdeglans, lak
Mengbasis T mat, muurverf
Mengbasis T zijdeglans, badkamer en keuken
Mengbasis W mat,muurverf
Blauw extra mat, schoolbordverf
Zwart extra mat, schoolbordverf
Donkergrijs, magneetverf
Sneeuw zijdeglans, badkamer en keuken
Storm blauw zijdeglans, badkamer en keuken
Aqua mat, muurverf