Wegens verhuis.
Prachtig groot tuinsculptuur van een giraf, sculptuur met de hand veraardigd en beschilderd. Sculptuur gemaakt ui poleyster. Is geschikt voor binnen en buiten hoogte ca 2m
Prachtig handbeschilderde hond met het logo op van voetbalclub barcelona. Een echte blikvanger past in elke ruimte thuis.
Prachtig handbeschilderd tuinbeeld op ware grote, XXL koe. Kan zowel binnen als buitenshuis worden geplaast.
Zeer mooie handbeschilderde beer, vervaardigd uit poleyster. Hoogte ca 35 cm. Mag zowel binnen als buiten worden geplaatst
Hannes D'Haese sculptuur stier, zeer mooi sculptuur met echtheidscertificaat
Michelin bibendum op autoband zeer mooi groot sculptuur vervaardigd uit poleyster, kan zowel binnen als buiten staan.
Prachtig groot tuinsculptuur van een baby giraf, sculptuur met de hand veraardigd en beschilderd. Sculptuur gemaakt ui poleyster. Is geschikt voor binnen en buiten hoogte ca 90cm
Tekkel met kroontje zeer mooi sculptuur kleur rood, kan zowel binnen als buitenshuis worden geplaatst
Prachtig romeins gezicht, sculpuur kleur wit met zwarte trash. Zeer mooi past in ieder interieur
Balloon hond geinspireerd door de balloonhond van jeff koons. Lengte ca 50cm
Mooie sculptuur van een kat. Hoogte ca 30cm. Beeld kan zowel binnen als buiten worden geplaatst
Mooi sculptuur van een man met bolle buik. Echte blikvanger voor in de tuin
knokkedil genummerde editie slechts op 40 exemplaren uitgebracht. Zie ook foto's van het kranten artikel. Lengte ca 40cm
Gorilla met ton, zeer mooi sculptuur geschilderd in specialie porsche glanslak
Prachtig sculptuur van een origami leeuw vervaardigd uit poleyster. Met de hand beschilderd en vervaardigd +-30cm
Mannetje met afgestoken broek en vinger omhoog. Zeer mooi sculptuur hoogte ca 20cm
Zeer mooi hand vervaardigd uit poleyster, mooi om sierader op te decoreren.