Liquidatieverkoop
gebruikssporen
E Scooter S1
type: Nilox
type: missy, lengte 1290
1520x460, met hoofdeinde
samen met opblaasbare matras Intex
1520x2030x460, fast fill systeem
dia: 3660, h: 760, samen met elektrische luchtpomp
samen met zwembad
oa: thermo hygrometer, funk thermometer, 4 stuks
oa: satellietweerstation, vensterthermometer, 3 stuks
samen met vijverventilatiepomp
l: 1100
type: Galileo
verschillende afmetingen, 1 met schade
380x270x400
verschillende afmetingen
plm 8 stuks
plm 15 stuks, deels beschadigd
plm 13 stuks, deels beschadigd
plm 9 stuks, deels beschadigd
type: CCU3
voor 50 sleutels
oa: kinderstoel, auto-ontvochtiger,..
oa: slaapzakje, schoenen, laptophouder,
samen met 2 diverse kaders
samen met motobroek
geen afmetingen bekend
oa: tuinkabouter, decoratie, klok,
1070x1040x690