gratis thuislevering* vanaf 25€ nettobod met uitzondering van de grotere kavels met de vermelding geen gratis thuislevering. Dit vanaf 08/06 na ontvangst betaling op het adres in uw accountgegevens OF Afhaal ter plaatse volgens COVID-19 maatregelen
Europa classic style, Ongebruikt, Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Ongebruikt, doos vertoont verzendsporen, undeliverable
zeer lichte gebruikssporen die wijzen op eenmalig gebruik; getest en werkend
Eenmmalige gebruikssporen, wieltjes ontbreken; staat ook stevig zonder
Ongebruikt, PetAmore by chicPets, foam core matras, 91 x 68,5 x 16,5 cm (inclusief rand); slaapoppervlak: 68,5 x 55,5 cm
Nutrimix vitaminen + Omega3 + 6x blikvoer kip+ananas totaal 12 itesm
10 Verpakkingen, in elke verpakking 4 zakjes van 100gr, dus totaal 40 zakjes 20zalm+20tonijn, BBF 10/2020
Plm 20 items , oa 14x zakje met 3 rollen poepzakjes / Pet wash bag / tie-out + speelgoedje ; + hiking accessoires CROCI
Na te zien, roest, Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering