gratis thuislevering* vanaf 25€ nettobod met uitzondering van de grotere kavels met de vermelding geen gratis thuislevering. Dit vanaf 08/06 na ontvangst betaling op het adres in uw accountgegevens OF Afhaal ter plaatse volgens COVID-19 maatregelen
Ongebruikt, doos vertoont verzendsporen, undeliverable
zeer lichte gebruikssporen die wijzen op eenmalig gebruik; getest en werkend
Ongebruikt, 8003507247031 58x90 100L Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Beide 265 wasbeurten per doos; beschadigde dozen
Ongeopend
Eenmmalige gebruikssporen, wieltjes ontbreken; staat ook stevig zonder