gratis thuislevering* vanaf 25€ nettobod met uitzondering van de grotere kavels met de vermelding geen gratis thuislevering. Dit vanaf 08/06 na ontvangst betaling op het adres in uw accountgegevens OF Afhaal ter plaatse volgens COVID-19 maatregelen
Ongebruikt, verf bovenkant deksel losgekomen bij verwijderen sticker
Ongeopend, actieve reiniging van de lucht via HEPA en Actieve koolstoffilter
Met 4G, lichte gebruikssporen, getest en werkend, naar fabrieksinstellingen, lichte krak in hoek scherm geen effect op werking
Lichte krassen op soundbar, getest en werkend, incl afstandsbediening, soundbar,woofer. Enkel power supply soundbar ontbreekt (artikelnr LG DA-50f25 ) VKP 400
Perfect werkende staat; administrator passwoord gekend; touchscreen, Canon Imagerunner Advance C5535i Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Workcentre 7232 ; getest en werkend, dient reiniging te hebben durft soms vlekken afdrukken zijkant; toestel vuil+stof, onderste lade stukje plastic afgebroken Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Getest en werkend; incl afstandsbediening LE32B450C4W Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Ongebruikt, 8003507247031 58x90 100L Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Beide 265 wasbeurten per doos; beschadigde dozen
Ongeopend
33 Zilverkleurig aluminium + 11 goudkleurig aluminium, Ongeopend
4x Zwart Leder + 17x bruin leder, Ongeopend
7x Ultratec uitklaphoes leder zwart + 3x Casual leder hoes+klap
Plm 106stuks, Ongeopend