gratis thuislevering* vanaf 25€ nettobod met uitzondering van de grotere kavels met de vermelding geen gratis thuislevering. Dit vanaf 08/06 na ontvangst betaling op het adres in uw accountgegevens OF Afhaal ter plaatse volgens COVID-19 maatregelen
Ongebruikt, doos vertoont verzendsporen, undeliverable
zeer lichte gebruikssporen die wijzen op eenmalig gebruik; getest en werkend
Zilver, geopende verpakking, Ongebruikt , 4046228033907
Ongeopend, chrome 3 draaiarmen, 38x84cm 4008838519493
Eenmmalige gebruikssporen, wieltjes ontbreken; staat ook stevig zonder
1x Barkast glas + bureaustoel + aquariumkast + Tvkast op wieltjes; allen gebruikt Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Beschadiging aan blad Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Lichte gebruikssporen, gemonteerd, verstelbaar, groen/wit
Vidaxl 241720 licht beschadigde dozen Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering