gratis thuislevering* vanaf 25€ nettobod met uitzondering van de grotere kavels met de vermelding geen gratis thuislevering. Dit vanaf 08/06 na ontvangst betaling op het adres in uw accountgegevens OF Afhaal ter plaatse volgens COVID-19 maatregelen
Zilver, geopende verpakking, Ongebruikt , 4046228033907
Ongeopend, chrome 3 draaiarmen, 38x84cm 4008838519493
1x Barkast glas + bureaustoel + aquariumkast + Tvkast op wieltjes; allen gebruikt Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Beschadiging aan blad Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Lichte gebruikssporen, gemonteerd, verstelbaar, groen/wit
Vidaxl 241720 licht beschadigde dozen Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Ongebruikt, PetAmore by chicPets, foam core matras, 91 x 68,5 x 16,5 cm (inclusief rand); slaapoppervlak: 68,5 x 55,5 cm
Nutrimix vitaminen + Omega3 + 6x blikvoer kip+ananas totaal 12 itesm
10 Verpakkingen, in elke verpakking 4 zakjes van 100gr, dus totaal 40 zakjes 20zalm+20tonijn, BBF 10/2020
Plm 20 items , oa 14x zakje met 3 rollen poepzakjes / Pet wash bag / tie-out + speelgoedje ; + hiking accessoires CROCI