gratis thuislevering* vanaf 25€ nettobod met uitzondering van de grotere kavels met de vermelding geen gratis thuislevering. Dit vanaf 08/06 na ontvangst betaling op het adres in uw accountgegevens OF Afhaal ter plaatse volgens COVID-19 maatregelen
Ongebruikt in tas, 60x60x13cm , OR22, 3700764407431
Ongebruikt, 40x70cm, 40% flocon sampur + 60% eendenpluimpjes, 3700764420256
Ongebruikt in tas, 70x38x12, or36, 3700764412145
Litérie imperlale de france, Ongebruikt, verpakkingszak beschadigd, bruin
Anti-acariens absorbant, grand confort, Ongebruikt; 3662103057014; wit
Bedsprei; 200x200; zwart + 2 hhodkussencovers 30x30 ; 5027434090976
1 laken 240x290 + 1 matrascover 140x190+ 2 Hoofdkussencoer 63x63
Luxury bedlinnen by J Rosenthal ; tassles grey 5055161611966
Ongebruikt, PetAmore by chicPets, foam core matras, 91 x 68,5 x 16,5 cm (inclusief rand); slaapoppervlak: 68,5 x 55,5 cm
Nutrimix vitaminen + Omega3 + 6x blikvoer kip+ananas totaal 12 itesm
10 Verpakkingen, in elke verpakking 4 zakjes van 100gr, dus totaal 40 zakjes 20zalm+20tonijn, BBF 10/2020
Plm 20 items , oa 14x zakje met 3 rollen poepzakjes / Pet wash bag / tie-out + speelgoedje ; + hiking accessoires CROCI