gratis thuislevering* vanaf 25€ nettobod met uitzondering van de grotere kavels met de vermelding geen gratis thuislevering. Dit vanaf 08/06 na ontvangst betaling op het adres in uw accountgegevens OF Afhaal ter plaatse volgens COVID-19 maatregelen
Zilver, geopende verpakking, Ongebruikt , 4046228033907
Asir LLC4040DACT46 ; led achter frame , 40x40cm 8681181427866
Asir LLC4040DACT55 ; led achter frame , 40x40cm 8681181427958
Asir LLC4040iACT42 ; led achter frame , 40x40cm 8681181426418
Asir LLC3PATK68 20 x 39 cm (2 stuks), 20 x 45 cm (1 stuks) 8681181036068
Asir LLC3PATK53 20 x 39 cm (2 stuks), 20 x 45 cm (1 stuks) 8681181035917
Asir LLC3PATiACT23 20 x 39 cm (2 stuks), 20 x 45 cm (1 stuks) 8681181426753
Ergo-Paul Exotic Garden, Paper/Leather/Wood, 40.0 x 40.0 x 1.5 cm 5902659592248
Deknudt S65SP3 zilver Ongeopend; 93x65cm, 5412065452024
Licentie-product, 52x44cm 5028486376858
Licentie-product , 30x40cm ; 5028486383894
1 Deel 160x115cm, hoogwaardige incl speciale lijm
1 Deel 90x202 cm , hoogwaardige Print incl lijm, kan ook op schilderdeur behangen worden
Ongeopend, chrome 3 draaiarmen, 38x84cm 4008838519493
1x Barkast glas + bureaustoel + aquariumkast + Tvkast op wieltjes; allen gebruikt Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Beschadiging aan blad Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Lichte gebruikssporen, gemonteerd, verstelbaar, groen/wit