Zowel nieuwe goederen als retours als undeliverables
draaiborstel op batterij met verlengstuk, ongebruikt,
type philips 379554816, 2x 7,5W LED , warm wit ongebruikt
nieuw, 3x10W led, wit alu , 30graden tilt, warmwit, EAN 4000870926857
draaiborstel op batterij met verlengstuk, ongebruikt, doos beschadigd
3x16pods, nieuw, plastic dozen kunnen beschadigd zijn
5x 38tablets, nieuw, powerful clean with active oxygen
Sylvan mdv-101, ongebruikt, getest en werkend, watersporen in tank vna het testen