Zowel nieuwe goederen als retours als undeliverables
draaiborstel op batterij met verlengstuk, ongebruikt,
SW45, sporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
draaiborstel op batterij met verlengstuk, ongebruikt, doos beschadigd
3x16pods, nieuw, plastic dozen kunnen beschadigd zijn
official merchandising, broekje + shirt, kindermaat 5/6, ongebruikt
5x 38tablets, nieuw, powerful clean with active oxygen
Sylvan mdv-101, ongebruikt, getest en werkend, watersporen in tank vna het testen