Zowel nieuwe goederen als retours als undeliverables
draaiborstel op batterij met verlengstuk, ongebruikt,
ongebruikt in gesloten verpakking, roze, Bluetooth speaker met Radio FM en wekkerfunctie
draaiborstel op batterij met verlengstuk, ongebruikt, doos beschadigd
3x16pods, nieuw, plastic dozen kunnen beschadigd zijn
one for all, nieuw, amplified indoor antenna , intreference filter, up to 42db
kleurenlamp met ingebouwde BT speaker, te bedienen via App, E27 fitting , AWOX striimlightcolor SLC-B13 , nieuw
2 stuks van 5 meter, 1 met rechte koppelstukken en 1 met hoek-koppelstuk, vergoude contacts 24K, Real Cable , kleur zilvergrijs
5x 38tablets, nieuw, powerful clean with active oxygen