Gecontroleeerde retourgoederen getest op basisfunctionaliteit
Ongebruikt, sierdopje deksel ontbreekt, geen effect op werking
Lichte gebruikssporen, display geeft 525 ; 585 en 595 liter aan
10,5Tog, 225x220 , ongebruikt, maar dient gereinigd te worden (geur muf)
Ongebruikt, beetje vuil door gescheurde verpakking, 135x200 met 1 kussensloop
57 Tablets per verpakking, ongebruikt, beschadigde verpakkingen
1 doos : 16 verpakkingen van 54 vel, DODOT = identiek Pampers maar voor Spaanse markt
Ongebruikt, 1 kras deksel door opensnijden doos, 3253922162005