Gecontroleeerde retourgoederen getest op basisfunctionaliteit
Getest en werkend, geen verpakking, lichte gebruikssporen
Ongebruikt, te gebruiken met foodsaver vacumeersysteem
Diverse, ongebruikt kleine beschadigingen mogelijk, Oa Lecreuset wijnopener ongebruikt, WMF schiller sporen plakband, can crusher, messenblok, Joseph £Josep snijplanken intensief gebruikt, …plm 13 stuks
Ongebruikt, getest en werkend, deuk in basis
Plm 7 items, gebruikssporen, 5x mokka express + 2 thee-kannen
2x Wc borstel ( 11& borstel ontbreekt) + 1 x zeep-pomp( gebruikssporen)