Gecontroleeerde retourgoederen getest op basisfunctionaliteit
Warmwhite 2700K, getest en werkend, beschadigde verpakkingen
Getest en werkend, Bridge + 3x E27 white bulb + 1 schakelaar, geen verpakking, gebruikssporen
Ongebruikt, getest en werkend, 9347403002233, 1x zonder verpakking
Plafondlamp , getest en werkend, 1 deuk in plastib binnenin, is zichtbaar wanneer lamp aan
Getest en werkend, lichte gebruiksporen, 4001133301718
Ongebruikt, 4057722000661
Ongebruikt, 4058075820333
Geopende verpakking, zonder montageklemmen, 5 secties van 1 m
Zwart, gemonteerd, lichte gebruikssporen, 7290103658441
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Plooi in buitenste rekje (geen effect op gebruik), 4023103202276
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, 8412955301286